سوالات متداول

About US

ما یک فروشگاه آنلاین فروش محصولات، تجهیزات و لوازم جانبی سیستم های نظارت تصویری هستیم.

تجهیزات نظارت تصویری شامل دوربین های مدار بسته آنالوگ و دیجیتال تحت شبکه و انواع تجهیزات مدیریت تصاویر مانند اتاق های مانیتورینگ، نرم افزار ها و سخت افزارهای ذخیره سازی و نمایش و انتقال تصاویر می باشند. سیستم دوربین مداربسته، یکی از کارآمدترین و پرطرفدارترین سیستم های حفاظت الکترونیکی است. به دلیل اطلاعات فراوانی که دوربین ها در اختیار کاربران قرار می دهند از این سیستم برای کاربردها و سطوح مختلف حفاظتی، کنترلی و مدیریتی استفاده می شود.

دوربین شهر

پشتیبانی آنلاین ۷×۲۴

ما به صورت آنلاین ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته پشتیبان و راهنمای همکاران و مشتریان خود هستیم.

ضمانت بازگشت ۱۰۰% وجه

محصولات ارائه شده توسط ما، مطابق قوانین سایت مربوط به این مورد تا ۷ روز امکان بازگشت دارند.

گارانتی اصالت و سلامت

ما اصالت و سلامت فیزیکی کلیه محصولات عرضه شده در فروشگاه را تا رسیدن به دست شما، گارانتی می کنیم.

CCTV City History

تاریخچه و سوابق ما

ما از فعالان و شاغلین صنف فروش و نصب سیستم های حفاظتی و نظارتی هستیم و تاریخ شروع فعالیت ما بر می گردد به سال ۱۳۸۴ در یک دفتر فنی کوچک، در استان البرز و در سال ۱۳۹۵ بعد از ۱۱ سال تجربه و فعالیت تصمیم به راه اندازی این فروشگاه آنلاین گرفتیم.

Vision and Mission

هدف و ماموریت ما

ما در دوربین شهر یک هدف بزرگ داریم و آن دسترسی همکاران و مشتریانمان به با کیفیت ترین محصولات مطابق با نیازها و خواسته های که دارند و ماموریتمان، قیمت هایی مناسب و کاهش هزینه ها در عین حفظ سطح کیفی و رضایت مندی آنهاست.

What do we do

ما چه کار می کنیم؟

توسعه اینترنت روش‌های خرید را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی برای مردم و استقبال روز افزون از این روش ما را هم بر آن داشت تا یک فروشگاه آنلاین فروش محصولات، تجهیزات و لوازم جانبی سیستم های نظارت تصویری داشته باشیم.

مشتریان ما چه می گویند؟

[woothemes_testimonials size=”80″]

چه کارهایی انجام می دهیم؟

چه محصولات و تجهیزاتی را در فروشگاه به فروش می رسانیم؟

ما کلیه محصولات، تجهیزات و لوازم جانبی مربوط به سیستم های حفاظتی و نظارتی مانند دوربین های مداربسته، سیستم های اعلام سرقت (دزدگیر)، سیستم های اعلام حریق، تجهیزات مربوط به کنترل تردد، تجهیزات مربوط به هوشمند سازی و سیستم مدیریت یکپارچه ساختمان و … که توسط شرکت های معتبر و تحت برندهای خوشنام و شناخته شده و با کیفیت را در فروشگاه به فروش می رسانیم.

در چه زمینه های به همکاران و مشتریان مشاوره ارائه می دهیم؟

ما همواره در زمینه طراحی، اجراء و تامین تجهیزات مورد نیاز پروژه های ایمنی، امنیتی، حفاظتی و نظارتی به کلیه همکاران و مشتریان مشاوره ارائه داده و در طول انجام پروژه ها هم در کنارشان هستیم تا کار با موفقیت تکمیل و با بهترین نتیجه ممکن به پایان برسید.

آیا امکان سفارش محصولاتی که در فروشگاه موجود نیست وجود دارد؟

خیر، متاسفانه در حال حاضر به خاطر شرایط اقتصادی کشور و مشکلات موجود در واردات محصولات الکترونیکی، این امکان وجود ندارد و ما تلاش می کنیم محصولاتی که امکان موجود کردنشان میسر شد بالافاصله آنها را موجود کنیم. شاید در آینده با احتمال ثبت بازار و بهبود شرایط کلی اقتصاد کشور، این امکان را فراهم کرد.

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات فروشگاه چگونه است؟

در صفحه توضیحات تمام محصولات، نوع گارانتی و شرکت گارانتی کننده محصول مشخص شده و مسئولیت ارائه خدمات پس از فروش به عهده شرکت گارانتی کننده خواهد بود و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال خدمات پس از فروش محصولات ندارد. در مورد محصولاتی که با ۷ روز تضمین تعویض کالا ارائه می شود فقط در همان دوره ای ۷ روز که از زمان تحویل به مشتری آغاز می شود، فروشگاه پاسخگوی مشتریان خواهد بود و مشتریان گرامی می بایست تمام بررسی ها لازم را تا قبل از پایان این دوره انجام دهند.

[ourbrands colsnumber=”5″]